Cele mai frumoase confirmări vin de la oamenii care ne-au ales.

Daniela & Ionuț

Dacă o să mai fac o nuntă într-o altă viață, tot cu voi aș face și tot așa aș face Fără voi chiar nu ar fi ieșit așa deloc, oricât ne-am fi străduit noi să facem Toată lumea ne-a zis că organizarea a fost bombă

★★★★★

Iulia & Alex

Fetelor, oricum, sunteti extraordinare, nu stiu ce ne am fi facut fara voi Multumim mult pentru tot! Atentie la detalii, implicare pe toate planurile, atat de usoara ne ati facut treaba Sincer, sunteti superfemei!! Va admir mult ❤️

★★★★★

Alina & Abbey

Thank you so so much for the great jobs yourself and colleagues did towards our wedding both Saturday and Sunday and we are very pleased. Myself and my wife appreciate lots!

★★★★★

Maya & Cătălin

Vreau doar să vă zic un mare mulțumesc pentru tot ce ați făcut pentru nuntă. Fără voi, sincer, nu știu cum ieșea. A fost fix ce trebuia și chiar m-am simțit liniștită că sunteți acolo. Mă bucur tare că am lucrat împreună.❤️ Știu că ți-am dat stres 😅… dar mă bucur că m-ai înțeles. Cred că emoțiile și dorința să fie totul perfect m-au luat un pic pe sus. Acum, uitându-mă pe poze și filmări, îmi dau seama cât de bine a ieșit totul!

★★★★★

Alessia Mitriță

Love you🤍 Eu iti multumesc din suflet. Iti sunt recunoscatoare pentru tot! 🤍🙏

★★★★★

Anca & Laur

Va mulțumim mult de tot inca odata ❤️ Sunteți extraordinare și primim încontinuu mesaje despre cat de frumos și bine organizat a fost Ne-ati făcut o nuntă de poveste, nici nu ne puteam imagina ca poate iesi asa Eleganta, rafinament, organizare perfecta și o atmosfera de petrecere pe cinste... toate acestea și datorita eforturilor voastre... Mii de felicitari si multe evenimente frumoase, dragelor!😘😍

★★★★★

Ramona & Gabriel - Cununie

Buna dragelor, Multumim pentru toata organizarea si implicara voastra, Adnanei că ne-a ținut pe ringul de dans pana dimineata.💃 🕺 Noi ne-am simțit foarte bine, distracția a fost la cote maxime și am reușit sa marcam acest moment important pentru noi cu o asa petrecere.🎉 Ne-a plăcut mult atat saxofonul, tarabana cat si Delia, eu zic ca a fost combinatia perfectă și poate ne trimiteți voi feedbackul nostru pozitiv! Asta a fost doar “incalzirea”, urmează nunta și vrem sa fie la fel de 🔝, asa ca ne bazam in continuare pe voi. Weekend frumos!☀️😘

★★★★★

Ramona & Gabriel - Nuntă

Hello😘😘 Eu ieri inca am fost in euforia momentului, dar azi as vrea sa va multumesc in numele amandurora pentru implicare si organizare. Nunta a fost intradevar o petrecere ce ne reprezinta si suntem tare fericiti de modul in care s-a desfasurat!🤍

★★★★★

Lumi & Bodi

Suntem in after party acum, dar o sa ne gasim timp pentru a ne exprima recunostinta si fericirea la care voi ati contribuit prin profesionalism si eforturi. 😘🤗 Din suflet, multumim! Sper sa reusim vreodata sa ne revansam pentru toate eforturile voastre, dragilor 😘 Mulțumim mult mult de toooot 🥰

★★★★★

Sorina & Aiman

Neața fetele, suntem super fericiti și nu mai avem nici o problema acum🥹 ținem sa va mulțumim pt toată implicarea și perfecțiunea pe care ati depus-o, se vede ca le-ați făcut cu sufletul și de asta va ies atât de bine! Sunteți cele mai tari! Și nu scăpați de noi de acum încolo! A fost absolut minunat tot tot, noi n-am văzut defecte, nu cred ca au existat Multumim mult! Ati fost extraordinare si totul a iesit la superlativ Suntem norocosi ca va avem si ca ne suportati cu toste nebuniile noastre

★★★★★

Anca & Marius

Bună dimineața! Vrem să vă mulțumim mult, pentru noi a fost evenimentul perfect!🥰

★★★★★

Vivi & Max

Multumim mult ! Am ajuns acasa Noi ne am simtit super bine, lumea a dansat și toti au avut cuvinte de laudă, deci cred ca s-au simtit bine cu totii Va multumesc din suflet pt tot love you girls♥️

★★★★★

Denisa & Lucian

Multumim din suflet pt tot 🤗🙏💐💜 Pentru noi a fost superb!

★★★★★

Maria & Laurențiu

Buna fetele 😘 voiam sa va multumesc inca odata pt tot, Adnana, iti multumim pentru ajutorul tau, stiu ca ne-ai ajutat foarte mult si inainte de eveniment, iar tu Mona ai fost extraordinara😘 mult succes la viitoarele evenimente! A fost totul magic ❤️

★★★★★

Crica & Radu

Fetelor, a fost superb totul! Va multumim, sunteti extraordinare! ❤️ Nu am cuvinte 🥹 Sunt mega fericita ca seara in care m-am distrat cel mai bine o sa fie seara nunti! A fost bestial, multumesc pentru tot! ❤️

★★★★★

Ana & Alexandru

În primul rand multumim mult pentru suportul de aseara 😘 Multumim mult!😘 Chiar a ieșit super frumos și ne am simțit bine și noi și invitații

★★★★★

Denisa & Robert

Multumim pt tot ajutorul vostru! Sunteti cele mai tari! 💋 Va pupam si va iubimm Va multumim mult voua pentru tot ajutorul! Va pupam si va imbratisam! 🫶🏼

★★★★★

Alexandra & Alexandru

Deci… Vorba lui Alex: când ma gândesc, mi se face pielea găină! Deci a fost SUPERB EXTRAORDINAR DE FRUMOS

★★★★★

Lavinia & Vlad

Vrem doar sa va multumim mult pentru tot! Din tot sufletul! Apreciem tare mult!

★★★★★

Adela & Eduardo

Salutare dragele mele! Acum ca-s in avion inapoi spre Londra, voiam sa va scriu un mesaj sa va multumesc din nou din suflet! Toti invitatii au fost incantati de cum a iesit totul, au laudat toate detaliile, de la meniu, la playlist (Adnana, genial cum ai luat ideile din playlisturie pe care le-am trimis noi, si le-ai transformat intr-o petrecere care sa curga frumos), flori si mai ales tot stafful care a lucrat la eveniment cu care au interactionat. Din punctul meu de vedere, ma simt super norocoasa ca am dat peste profilul Adnanei, total la intamplare in martie, i-am scris sa vad daca e disponibila ca DJ si a rezultat ca e si wedding planner; nu stiu cum m-as fi descurcat fara voi; sunteti profesioniste, am fost uimita de cat de perfect aveti tot mecanismul pus la punct, orice intrebare pe care am avut-o si-a gasit raspuns si toate dorintele mi-au fost implinite, chiar mai bine decat am visat; toti oameni cu care lucrati la fel, si-au facut treaba extraordinar; si ati facut ca toate experienta sa fie lina, fara griji, inclusiv detaliile mici, si piñata 😅 Mona, multumesc inclusiv ca ai avut grija de telefonul meu toata seara; va pup si evident ca o sa va recomand tuturor 😀 spor la treaba in continuare!

★★★★★

Raluca & Codrin

Deci sunteti eroine din mai multe puncte de vedere Nu stiu cum rezistati weekend de weekend Mulțumim. A fost lăudată nuntă de toată lumea, decor, mâncare, tot! /p>

★★★★★

Oana & Flavius

Multumim mult pentru tot. Nu am cuvinte. A fost totul perfect. Îmi pare rău dacă poate am fost mai dificili sau am mai făcut câte ceva 🫣 dar sunteți minunate. De la decor, la organizare și în primul rând grija față de noi, vă mulțumim enorm pentru tot. Ne-ați făcut ziua specială și de neuitat ♥️

★★★★★

Teodora & Bogdan

Iti multumim mult pentru tot, ca ai fost alaturi de noi, ne-ai suportat pe noi si pe mofturile noastre, si ne ai facut seara minunata! Te pupam!

★★★★★

Congress Connects 2025

Știi că îmi place să împărtășesc cu tine bucuria și plăcerea acestui eveniment pe care l-am iubit de la prima ediție pentru că de la bun început a fost altfel și a schimbat prin ambiția inovației fața tuturor evenimentelor medicale ulterioare din Craiova. A pus cumva o ștachetă sus de la bun început și a arătat că și la noi se poate. Organizarea impecabila și un plus de eleganță și rafinament așa cum sta bine unei elite profesionale. Dacă la prima ediție a fost surprinzător totul, acum deja toată lumea știe că evenimentul este unul unde oamenii trebuie sa vina pregătiți și de aceea prezentările toate au fost de un înalt nivel. Mulțumesc acestui eveniment pt 3zile de "grație profesionala". 😘🤗

★★★★★